Włącz zegarek.

 

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki filmik, który pomoże w uruchomieniu zegarka po raz pierwszy. Znajdziesz go na tej strony, u góry. Postępuj ściśle według instrukcji. To proste i łatwe.

Obejrzyj filmik >>

Subskrypcja miesięczna za którą  płacisz za pakiet komórkowy (do zegarka dodajemy kartę SIM). Możesz wybrać różne plany w zależności od przewidywanego użytkowania, w większości przypadków w zupełności wystarczy podstawowy plan.

Zegarek zawiera już kartę SIM. Nie musisz kupować nowej karty. Uważaj przy wyjmowaniu karty SIM, ponieważ możesz uszkodzić ją lub zegarek. 

Możesz korzystać z jednego konta w aplikacji (nazwa użytkownika i hasło) na kilku urządzeniach lub też użyć innego konta – w takim przypadku na pierwsze konto, do którego podłączony jest zegarek, przyjdzie prośba o pozwolenie przy każdej próbie zeskanowania zegarka i dodania go do innego konta.

Wybierz w menu pozycję „Konto” – „Lista KidiZ” – „Dodaj KidiZ” – zeskanuj rejestracyjny kod kreskowy z tyłu zegarka, wpisz imię dziecka i określ, kim dla niego (tata/mama itp.), a na końcu wybierz „zatwierdź” (możesz wpisać wpisywać numer telefonu, ale nie musisz). Zegarek odznaczony V na liście to zegarek, którym zarządzasz w panelu. Można przełączać się z jednego zegarka na inny w zależności od potrzeb.

Można w nim tylko myć ręce, nie powinno się wchodzić pod prysznic czy do basenu.

  1. Pobierz aplikację KIDIWATCH ze sklepu z aplikacjami w swoim urządzeniu mobilnym, można ją pobrać zarówno na Androida, jak iOS

Apple iOS – iPhone
Google Android – Android

2. rejestracja w aplikacji według instrukcji dołączonej do opakowania

Skip to content