fbpx

Funkcje

Ponieważ bliskość z rodziną jest najważniejsza

Rozmowy, które pozwolą Ci być w ciągłym kontakcie ze swoimi dziećmi

Dzięki funkcji zadzwoń na zegarku, Twoje dziecko może do Ciebie zadzwonić w każdym momencie. Wystarczy, że wpisze numer na klawiaturze zegarka lub wybierze zapisany na liście kontaktów. Rodzice, którzy nie chcą, żeby ich dziecko mogło samodzielnie wybierać numery, mogą zablokować taką możliwość, pozostawiając tylko zapisaną listę kontaktów. Do Twojego dziecka nie zadzwoni obcy numer, jeśli zablokujesz połączenia spoza listy kontaktów. Kidizwatch zapewni Tobie spokój, gdy Twoje dziecko będzie się bawić na placu zabaw lub będzie u kolegi, czy koleżanki, ponieważ zawsze możesz do niego zadzwonić.

Geolokalizacja, która pokaże Ci, gdzie są Twoje dzieci

Zegarek Kidiz Top, wyposażony jest w GPS, LBS i Wi-Fi, co sprawia, że w dowolnym momencie możesz zobaczyć, gdzie znajduje się Twoje dziecko. Na mapie w swoim telefonie, wyświetli Ci się dokładne miejsce pobytu Twojego dziecka, a historia lokalizacji pozwoli Ci sprawdzić, gdzie ostatnio przebywało. Nie musisz się przejmować, że stracisz dziecko z oczu, a jeśli zabłądzi w parku lub zoo, możesz je od razu znaleźć, zamiast wpadać w panikę. Nie musisz ciągle pytać czy Twoje dziecko dotarło do szkoły na czas, wystarczy, że spojrzysz na lokalizację. Podobną funkcję posiadają modele Urban, Next i One, które wyposażone są w LBS.

Strefa bezpieczeństwa, zapewni Ci spokój

Nie musisz zaglądać ciągle do telefonu, gdzie znajduje się aktualnie Twoje dziecko. Możesz ustawić strefy bezpieczeństwa, a jeśli je przekroczy, dostaniesz powiadomienie na telefon. Taką strefą może być np. szkoła – dom, jeśli Twoje dziecko ją opuści to od razu się o tym dowiesz.

Wiadomości, pozwolą Ci na stały kontakt ze swoim dzieckiem

Dzięki tej funkcji, możesz rozmawiać ze swoim dzieckiem, kiedy tylko zechcesz. Ze swojego telefonu masz możliwość wysyłania wiadomości głosowych i tekstowych, natomiast dziecko na swoim zegarku może nagrywać tylko wiadomości głosowe.  Jest to również bardzo dobra opcja dla dzieci, którym trudno jest jeszcze pisać lub czytać, wystarczy, że otworzą wiadomość głosową od Ciebie i będą wiedzieli co masz im do przekazania.

Wideorozmowy, dzięki którym zawsze możesz zobaczyć dziecko

W modelu zegarka Kidiz TOP, możesz połączyć się ze swoim dzieckiem na wideorozmowę.  Dzięki temu możesz zobaczyć co dokładnie robią i gdzie są Twoje dzieci, a przy tym spędzić naprawdę miło czas.

Tryb szkolny, który pozwoli Twojemu dziecku skupić się na lekcjach w szkole

Podczas trybu szkolnego, dziecko nie może używać zegarka, a jedyną działającą funkcją jest przycisk S.O.S. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko uważa na zajęciach szkolnych. To od Ciebie będzie zależało czy włączysz mu taki tryb i w jakich godzinach.

Gry i zabawy dla Twojego dziecka

Zegarek to również świetny gadżet dla Twojego dziecka. Ma również opcje wysyłania nagród. Dzięki temu możesz stworzyć ciekawą formę motywowania Twojego dziecka np. do sprzątania swojego pokoju. Jeśli dziecko otrzyma od Ciebie 5 serduszek na swój zegarek to np. otrzyma nagrodę od Ciebie w formie fajnej wycieczki. W modelu TOP, dzieci mogą dodawać przyjaciół, umieszczając oba zegarki blisko siebie. Dzięki temu mogą przesyłać sobie wiadomości głosowe i zdjęcia. To ciekawa opcja, która pozwala Twojemu dziecku np. dowiedzieć się co było w szkole podczas jego nieobecności.

Aparat, dziel się swoimi przeżyciami

Zegarek Kidizwatch, pozwala na robienie i wysyłanie zdjęć. Dzięki tej funkcji, dziecko może przesyłać Ci zdjęcia, a Ty możesz poczuć, że jesteś blisko niego. Ty również możesz wysyłać swojemu dziecku zdjęcie i dzielić się z nim swoimi przeżyciami

Daj swoim dzieciom przestrzeń

Zapewnij sobie spokój

Oferujemy darmową wysyłkę! Od 60 PLN