fbpx

Jaki pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

Jaki pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

Znalezienie idealnego prezentu wcale nie jest taką prostą sprawą. Zastanawiasz się co sprawi Twoim pociechom największą radość pod choinką? Biorąc pod uwagę ogromny wybór w sklepach, z pewnością decyzja nie jest łatwa.

W dzisiejszym świecie to co liczy się najbardziej to pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne, a przy tym szczęśliwe. Dlatego, smartwatch KidizWatch może okazać się najlepszym pomysłem na prezent pod choinkę dla Twojego dziecka.

Smartwatche to doskonała alternatywa dla telefonów komórkowych, szczególnie jeśli chodzi o małe dzieci. KidizWatch jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. To zdecydowanie więcej niż zwykły zegarek pokazujący godzinę. Pozwala utrzymywać kontakt rodziców z dziećmi, a także z dalszą rodziną i przyjaciółmi.  W przeciwieństwie do telefonów, z ich nieograniczonym dostępem do Internetu i mediów społecznościowych, smartwatche są bezpieczniejsze. Zapewniają wszystkie funkcje komunikacyjne, a jednocześnie nie mają dojścia do przeglądarek, gdzie mogą znajdować się nieodpowiednie treści. 

Jednak wybór konkretnego smartwatcha też nie jest taki łatwy. W tej sytuacji, KidizWatch może okazać się najlepszą decyzją.

KidizWatch posiada takie udogodnienia jak dzwonienie, wysyłanie alarmu w nagłych wypadkach, wiadomości tekstowe i lokalizację GPS oraz kontrolę rodzicielską, a niektóre modele mają nawet możliwość robienia zdjęć typu selfie. Jest to idealne urządzenie techniczne, jeśli chcesz dać swoim dzieciom poczucie niezależności, ale nie jesteś gotowy, aby kupić im smartfon. Zegarek wygodnie leży nawet na najmniejszych nadgarstkach, a nasza oferta obejmuje szereg kolorów i wzorów, aby pomóc dziecku wyrazić swoją osobowość. A jeśli boisz się, że Twoje dziecko będzie rozproszone podczas lekcji w szkole, możesz zdalnie włączyć tryb szkolny, aby ograniczyć użycie zegarka. 

KidizWatch pozwoli Ci śledzić lokalizację dziecka i ustawić strefy bezpieczeństwa (np. okolice szkoły lub domu). Jeśli dziecko je przekroczy, rodzic dostanie o tym powiadomienie. Zegarek Kidizwatch to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Łączy w sobie funkcje smartfona, lokalizatora GPS i zegarka w jednym urządzeniu. Dlatego warto podarować go swojemu dziecku na prezent pod choinkę.

 

Oferujemy darmową wysyłkę! Od 60 PLN

Koszyk zamknij