fbpx

Kidizwatch – już dostępne!

Kidizwatch – już dostępne!

Z radością informujemy, że Kidizwatch jest już dostępny w sprzedaży. Ten wyjątkowy zegarek zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo, a Tobie spokój.

Kidizwatch zrewolucjonizuje komunikację z Twoimi dziećmi. Będziesz mógł być w ciągłym kontakcie z nimi, nie narażając ich jednocześnie na wszystkie niebezpieczeństwa, jakie może spotkać w nowoczesnym smartfonie.

Jeśli jesteś rodzicem, który chce dać przestrzeń swojemu dziecku, ale również dba o jego bezpieczeństwo to ten zegarek jest idealny właśnie dla CIebie i Twoich dzieci.

 

Połączenia głosowe i wideo

Zegarek zawiera kartę SIM, dzięki której możesz dzwonić do swojego dziecka. Taką samą możliwość będzie miało Twoje dziecko, które wybierając Twój numer, zapisany w liście kontaktów, w każdym momencie będzie mogło do Ciebie zadzwonić. Ponadto, zegarek KidiZ TOP ma funkcję połączeń wideo. Aparat w smartwatchach dla dzieci służy nie tylko do wykonywania zdjęć. Będziesz mógł zobaczyć, co robi dziecko, a ono z pewnością ucieszy się, że może poczuć się bliżej Ciebie. Korzystanie z zegarka jako telefonu jest bardzo wygodne i pod względem jakości nie różni się od rozmowy przez klasyczny telefon.

 

Lokalizacja i strefy bezpieczeństwa

Kidizwatch pozwala monitorować lokalizację Twojego dziecka, dając Ci spokój, jeśli nie znajduje się ono w zasięgu Twojego wzroku. Możesz również ustawić parametry lokalizacji dziecka (np. w okolicy szkoły i domu)  i dostaniesz powiadomienie w aplikacji, gdy dziecko opuści tę granicę. W ten sposób nie będziesz się martwić, gdy Twoje dziecko będzie bawić się z przyjaciółmi na podwórku lub pojedzie na pierwszą wycieczkę szkolną.

 

Technologia bezpieczna dla Twojego dziecka

Kidizwatch działa jak dostosowany smartwatch dla Twojego dziecka zapewniając mu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie nie ma dostępu do mediów społecznościowych lub innych przeglądarek internetowych, które mogą stanowić zagrożenie dla Twojego dziecka. Jeśli boisz się, że Twoje dziecko jest jeszcze za młode by samodzielnie poruszać się po wszystkich zakamarkach internetu lub zamiast uważać na lekcjach siedzi w internecie to zegarek Kidizwatch jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

Nie czekaj, zadzwoń na naszą infolinię a nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Oferujemy darmową wysyłkę! Od 60 PLN