fbpx

Pierwszy telefon dla dziecka. Kiedy warto kupić?

Pierwszy telefon dla dziecka. Kiedy warto kupić?

Twoje dziecko po raz pierwszy musi samo wrócić do domu ze szkoły?  A może wyjeżdża na pierwszą wycieczkę szkolną i chcesz być z nim w stałym kontakcie? Pierwszy telefon dla dziecka, wcale nie musi oznaczać typowego smartfona. Funkcje dzwonienia, wysyłania wiadomości, a nawet wideorozmowy mają zegarki Kidizwatch. Dodatkowo, masz pewność, że dziecko swój smartwatch ma zawsze pod ręką, a zegarki są dostosowane nawet dla dzieci od 3 roku życia.

 

Rodzicielstwo w erze smartfonów może być przerażające, dlatego też wiele osób dosyć długo czeka z zakupem “pierwszej komórki” dla swojego dziecka. I dlatego dobrym rozwiązaniem dla młodszych dzieci jest zegarek Kidizwatch, który nie tylko jest bezpieczny, ale również może być pierwszym małym krokiem technologicznym dla Twojego dziecka. Warto dzieci wprowadzać do świata cyfrowego, małymi krokami, żeby mogły stopniowo się uczyć jak prawidłowo się w nim odnaleźć.

W przeciwieństwie do smartfonów, z ich nieograniczonym dostępem do Internetu i mediów społecznościowych, zegarki są bardziej optymalne dla młodszych dzieci, ponieważ zapewniają wszystkie funkcje komunikacyjne, a jednocześnie nie mają dostępu do przeglądarek, które mogą być niebezpieczne dla Twojego dziecka. Zegarki Kidizwatch mają ekrany dotykowe, które są łatwe w nawigacji i pozwalają dzieciom i dorosłym pozostać w kontakcie.

W internecie wszyscy są narażeni na niebezpieczne treści i wulgaryzmy, cyberprzemoc, naruszenie prywatności, kradzież danych osobowych oraz kontakt z nieprzyjazną osobą. Szczególnie to dotyczy małych dzieci, bo one mają tendencję do bycia bardziej ufnymi. Jeden błąd może kosztować naprawdę dużo i prowadzić do poważnych problemów. Dlatego, zanim dziecko dostanie własny telefon, warto, żeby było już na tyle świadome, żeby potrafiło wyczuwać zagrożenia i intencje innych osób.

Natomiast, jeśli chcesz zapewnić sobie stały kontakt ze swoim dzieckiem, już od jego najmłodszych lat to Kidizwatch będzie idealnym rozwiązaniem. Zegarek posiada zamknięty ekosystem, dzięki czemu to Ty będziesz decydować kto może kontaktować się z Twoim dzieckiem. Smartwatch zapewnia rodzicom narzędzia pozwalające na wyznaczenie wskazanych numerów, które jako jedyne mogą dzwonić do Twojego dziecka.

Kidizwatch to pierwsze rozwiązanie dla Twoich dzieci, zanim kupisz im prawdziwy telefon. Dzięki zegarkowi możesz być w stałym kontakcie ze swoimi pociechami, które mają nawet 3 lata i nie musisz się martwić o ich bezpieczeństwo.

Daj dzieciom więcej wolności, a sobie zapewnij spokój.

Oferujemy darmową wysyłkę! Od 60 PLN